Stalo se

 • Loutkové představení: Stolečku prostři se!

  Divadelní a osvětový spolek srdečně zve vážené obecenstvo na loutkové představení pro děti všeho věku, jakož i rodiče, dívky a mládence i dříve narozené na představení Stolečku, prostři se!

  více >>
 • Ludus Musicus: Hudební hostina

  Divadelní a osvětový spolek Fikar Vás všechny srdečně zve na představení s názvem Hudební hostina vokálně instrumentálního souboru Ludus Musicus, které se bude konati dne 30.10. v 19 hodin v Nadějkově v sále Hostince U Jandů.

  více >>
 • Loutkové představení Dášeňka, čili život štěněte

  V neděli 19.9. ve 14:00 hodin Vás srdečně zveme do březového hájku před školou na loutkové představení Dášeňka‚ čili život štěněte.

  více >>
 • Jedinečný koncert : varhany a soprán v Nadějkovském kostele

  Dne 4.9.2010 v 19:00 hod. se v NADĚJKOVĚ v KOSTELE NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE uskuteční koncert dvojice SIMONA HOUDA-ŠATUROVÁ (soprán) a VLADIMÍR ROUBAL (varhany).

  více >>
 • Koncert skupiny Fat Fingers

  Divadelní spolek Fikar si Vás dovoluje pozvat na koncert skupiny Fat Fingers, hrající tradiční irskou (keltskou) muziku i vlastní tvorbu. Koncert se uskuteční dne 26.6. v 17 hodin v Nadějkově v březovém hájku u školy .

  více >>
 • Milenka pana Brumlíka v červnu

  Fikar se blíží do cíle s hraním divadelní frašky Milenka pana Brumlíka. V červnu máte poslední 2 možnosti, kde tuto hru vidět: 11.6. v 19:00 v Táborském divadle Oskara Nedbala a 19.6. ve 20:00 při tradiční derniéře ve Veletínské salaši.

  více >>
 
TOPlist